Головним внутрішнім ворогом України є олігархи, які підкуповують політиків і чиновників, впливають на владу через свої «кишенькові ЗМІ», обкрадають державні підприємства, недоплачують мільярди податків, грабують українців через завищені тарифи на газ, вугілля та електрику. Першочергове завдання влади – знищення олігархату, тобто ліквідувати вплив олігархів на владу шляхом законодавчої заборони володіти ЗМІ та висувати на державні посади своїх менеджерів та бізнес-партнерів. Також потрібно переглянути приватизацію та примусити олігархів доплатити за «прихватизоване» за безцінь народне майно (фабрики, заводи, нафтові та газові родовища тощо).

Захистити Україну від зовнішнього ворога може лише українська армія, тому її треба озброїти сучасною зброєю, добре забезпечувати та поважати військових. В найближчий час, на жаль, на НАТО розраховувати не варто, проте поглиблювати військову співпрацю з НАТО та країнами-партнерами обов’язково потрібно.

Ніяка євроінтеграція чи союз з Росією не зроблять Україну успішною процвітаючою країною, де комфортно і заможно живуть всі її громадяни. Ні ЄС, ні Росії це не потрібно. Ми можемо і повинні самі захищати та зміцнювати нашу незалежність, наводити правовий порядок, розвивати власну економіку та будувати стосунки з усіма країнами на взаємовигідних умовах, а не на шкоду Україні, в угоду політичним інтересам певних партій, як це було і продовжується зараз.

Реформи та розвиток економіки неможливі до тих пір допоки в країні панують олігархи та корупціонери. Для перемоги над олігархією та корупцією потрібні ефективно працюючі правоохоронні органи та суди, які повинні забезпечити виконання законів та невідворотність покарання за їх порушення для всіх, незалежно від посади та кількості грошей.

Підвищення рівня життя людей, ефективні реформи систем охорони здоров’я, освіти, екології, культури тощо стануть можливими лише тоді, коли почне зростати економіка, а для цього потрібно знизити податки та бюрократичний тиск на бізнес, а також запустити суттєві заходи державної підтримки національного виробника.

Неолібералізм (ринок все розсудить) вже довів свою хибність – тотальна монополізація, підвищення цін за змовою продавців, зловживання банкірів та фінансистів, знищення національного виробника необмеженим імпортом, багаті багатіють, середній клас бідніє, бідних стає все більше і вони стають ще біднішими. Держава повинна активніше брати участь у регулювання економіки для запобігання зловживань та балансування перекосів вільного ринку – захист та сприяння національному виробнику, зменшення бідності шляхом більш справедливого розподілу національного багатства між всіма громадянами. Держава не повинна за «копійки» розпродавати великі підприємства, які можуть бути високоприбутковими, а налагодити їх ефективну роботу, жорстко контролювати менеджмент, отримувати значні дивіденди в державний бюджет, а частину дивідендів розподіляти між всіма громадянами України.

Детальна програма знаходиться в процесі розробки, якщо у Вас є пропозиції, надішліть їх нам.

МИ ЗНАЄМО, ХТО ВИНЕН ТА ЩО РОБИТИ!